MARMARİS – FETHİYE - MARMARİS

4
Mavi Yolculukta en popüler rotalar arasında Ege ve Akdeniz kıyılarındaki  Marmaris,, Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum sahil rotaları yer alıyor. Masmavi ve tertemiz sularda yüzebileceğiniz, balık tutabileceğiniz, çeşitli su sporları yapabileceğiniz keşfedilmemiş koylara ve sadece tekneyle ulaşabileceğiniz arkeolojik kalıntılara ulaşabileceğiniz bu etkinlik huzur ve dinginlik arayanlar için bire bir.

MARMARİS – FETHİYE – MARMARİS

1.GÜN – MARMARİS

Marmarise varış ve Marmaris yat  limanına transfer.  Hemen yanı başınızdaki Barlar sokağı gece gezilebilir. Teknede akşam yemeği ve geceleme. İLK GÜN TEKNEDE SERVİS Akşam yemeği ile başlar ilk gece konaklama Marmaris limanı.

 

2.GÜN -EKİNCİK

Kahvaltı sonrası rehber tarafından verilecek info sonrası Ekincik koyuna doğru hareket. Öğle yemeği burada alınacak. Bu koyda aktivite olarak (extra) Dalyan turumuz bulunmaktadır.  Dalyan nehrinde gezi, kaya mezarları, çamur banyosu ve meşhur iz tuzu plajında mola. Akşam tekneye dönüş geceleme ekincik koyunda.

 

3.GÜN AĞALİMANI – BATIK HAMAM – KIZILADA

Kaptanınız sizler uyanmadan sabah rüzgarında faydalanmak için Dişbilmez  burnunu aşacaktır. Bu bölge şanslı iseniz yunusları görebilirsiniz. Kahvaltı Tersane Adasında,  daha sonra eşiz güzellikteki batık hamam ziyareti,  Geceleme Kızıl Adada

 

4.GÜN – FETHİYE

Sabah erkenden Fethiye limanına giriş. Teknenin su ve  kumanya takviyesi için limanda konaklama. Opsiyonel (extra) olarak Fethiye de jeep safari turumuz vardır.Sabah kahvaltı sonrası jeepler ile alınış, Saklıkent ve Tlos’ı görme imkanı, öğle yemeği dahil bu turda, nehirde çamur banyosu halı kooperatifi ziyareti. Akşam yemeği teknede ve geceleme Fethiye Limanında.

 

5.GÜN – GÖCEK ADASI – YASSICA

Kahvaltı sonrası Fethiye limanından ayrılış ve Göcek adasına doğru hareket, yüzme molaları sonrası  yassıca  adalarına uğruyoruz,Bu bölgede kristal temizliğindeki sularda snorkel ile yüzülebilir.

 

6.GÜN – BEDRİ RAHMİ – SARSALA – AĞALİMANI

Kahvaltı sonrası  ünlü ressam dan adını almış eşsiz güzellikteki Bedri Rahmi koyu  ve Sarsala. Öğlenden sonra Aga limanı,   Geceleme bu koyda olacak.

 

7.GÜN – KADIRGA – CENNET ADASI

Kahvaltı sonrası erkenden hava durumuna göre Kadırga burnununa  doğru hareket, koylarda yüzme molası Cennet adası civarında 5 çayı molası ve Marmaris limanına giriş, Geceleme Marmaris limanında